W Ciągu 30 Dni Otrzymasz Kilkunastu Nowych Klientów...

...I Rozpędzisz Swój Biznes W Internecie Jak Dobrze Naoliwioną Maszynę
Dzięki Mojej Unikalnej Metodzie Laser Lead Generation

Obejrzyj Wideo Poniżej Aby Poznać Opinię Mojego Klienta I Zobaczyć Jakich Wyników Możesz Się Spodziewać


Mam dla Ciebie sprawdzoną metodę, dzięki której przestaniesz się martwić o brak klientów. Jest to metoda, która została przetestowana na kampaniach o wartości miliona złotych i pozwoli Ci szybciej rozwijać swoją firmę oraz zapobiegnie jej stagnacji.

Dzięki niej Twój biznes stanie się bardziej przewidywalny i stabilny, bez obaw o zapewnienie wynagrodzeń, opłaty czynszu, rat czy ZUS w trudnych miesiącach.

Często słyszę od klientów, którzy zwracają się do mnie po pomoc, że reklama na Facebooku i innych social mediach nie działa. I prawda jest taka, że większość działań jest nieskuteczna. Osoby, które zaczynają reklamować swoją firmę, wybierają często złą strategię i naśladują działania, które skutkują jedynie dla dużych marek.

Jednakże istnieje inna, skuteczna metoda - Laser Lead Generation (LLG) - która pozwala generować nawet kilkukrotnie więcej kontaktów niż konkurencja i zasilą Twoją firmę nowymi klientami za pomocą social mediów.

Metoda ta porusza kluczowe i zasadnicze zagadnienia, które mają wpływ na działanie kampanii. Buduje społeczność Twojej marki, która jest fanem Twojej firmy, a nie ma miejsca na agresywną sprzedaż i presję. Zamiast tego, buduje ona relacje i zaufanie u Twojego klienta.

Nie musisz być marketingowcem ani doświadczonym sprzedawcą, aby korzystać z tej metody. Pokażę Ci, jak stworzyć skuteczny komunikat marketingowy bez nachalnej sprzedaży, dzięki czemu będziesz miał spokojną głowę i będziesz mógł prowadzić swój biznes z jasnym umysłem.

Dzięki tej metodzie wyróżnisz się szybciej i zyskasz przewagę konkurencyjną. Nie czekaj więc dłużej i przestań się martwić o brak klientów.

Co możesz zyskać

Chcesz Rozliczać Się Prowizyjnie Za Efekt? Porozmawiamy Czy Da Się To Zrobić W Twoim Przypadku.
Chcesz Mieć Zawsze Klientów, Którzy Chcą U Ciebie Kupować?
Nie Masz Czasu Na Zajmowanie Się Kampanią Na Facebooku I Wolisz Zostawić To Specjaliście?
Masz Problem Z Konfiguracją Kampanii Na Facebooku Tak Żeby Działa Jak W Szwajcarskim Zegaraku?
Chcesz Sprzedawać Wygodniej, Trafniej, Szybciej Dzięki Zautomatyzowanym Działaniom?
Chcesz Wyprzedzić Konkurencję Implementując Nowoczesne Techniki Marketingowe, Które Wzniosą Twój Biznes Na Wyższy Poziom?
Grupy Odbiorców Słabo Sprzedają Lub Przestały Tobie Działać Mało Osób Klika W Twoje Reklamy. Jeśli Masz Tego Typu Problemy Lub Nawet Nie Wiesz O Co Chodzi To Mogę Tobie Pomóc W Tym Żeby Facebook Zaczął W Końcu Przynosić Tobie Zyski

Poznaj Opinię Moich Klientów:​

Jestem pośrednikiem finansowym i pomagam przedsiębiorcom w pozyskiwaniu środków Unijnych do rozwoju ich firm.

Moje dotychczasowe doświadczenia z podobnymi firmami były nieudane i nie przyniosły dochodów.

W związku z tym do reklamy na Facebooku podchodziłem nieufnie i ze względu na bardzo dobrą współpracę z Rafałem w poprzednich projektach zdecydowałem się zaryzykować.


Nie sadziłem, że już w pierwszym miesiącu i to w czasie gdy większość firm miała utrudnioną działalność z powodu „zamknięcia” kampania przyniesie bardzo dobry wynik.

Efekt przerósł moje oczekiwania, bo wydając 1200 zł na budżet reklamowy na Facebooku otrzymałem ponad 10 krotny przychód.
Dzięki nowym ponad 130 kontaktom zarobiłem też na innych produktach i usługach.

Ponadto większość przedsiębiorców zadeklarowała chęć współpracy w przyszłości.

Pierwszy miesiąc reklam nie dość, że okazał się sukcesem to dodatkowo otrzymałem więcej klientów na produkty finansowe niż dotychczas z telemarketingu czy polecenia."​

Michał Piechowicz

Właściciel  finansujzpiechowiczem.pl​

Rafał wykonał solidną pracę dla moich klientów. 

Ustawienie kampanii marketingowych na Facebooku, maili oraz stron sprzedażowych zostało wykonane zgodnie z zasadami sztuki marketingowej.

 Zawsze chętnie korzystam z jego pomocy, ponieważ wiem, że zrobi wszystko, aby działało dobrze i przynosiło bardzo dobrą konwersję dla wybranego celu sprzedażowego.

Joanna Kaczmarek

Właścicielka

Shine Online

Wielokrotnie poleciłem już Rafała jako specjalistę od lejków sprzedażowych oraz Facebook Ads. Z Rafałem współpracujemy już ponad 2 lata. Ma bardzo dużą wiedzę merytoryczną, kontakt jest świetny i zawsze jest bardzo skoncentrowany oraz zaangażowany w każdy projekt nad którym aktualnie pracuje.

Piotr Deptuch

Konsultant oraz właściciel agencji marketingowej zyskiwaniprzewagi.pl

Oto Mój Przykład Jakie Wyniki Uzyskuje Za Pomocą Płatnej Reklamy Na Facebooku​

Koszt pozyskania Leadów na trening sztuk walki:
Łącznie 108 kontaktów za 11,37 zł w ciągu miesiąca za kwotę 1227, 57 zł

Nazywam się Rafał Dojlido i pomagam małym i średnim przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż ich usług za pomocą płatnej reklamy w Internecie. Pomagam zwiększać sprzedaż produktów i usług za pomocą płatnej reklamy w mediach społecznościowych.

Polityka Prywatności 

© Copyright RDM Rafał Dojlido Marketing.  All Rights Reserved.

Jeszcze tylko chwila i gotowe!

W Ciągu 14 Dni Otrzymasz Kilkunastu Nowych Klientów...

Wypełnij Formularz żeby zapisać się na konsultację

Twoje dane przechowywane są zgodnie z  Polityką Prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji na dole każdego z naszych e-maili.

Close